Вибір вольєра, вибір будки, догляд за вольєром, догляд за будкою

Жоден, поважаючий себе, господар не залишить свого чотирилапого улюбленця без спеціального вольєру. При виборі обов’язково треба враховувати розмір собаки, умови її утримання та породу.

Купівля вольєру – це дуже відповідальна та важлива задача, яка виникає при його виборі, при виборі вольєру треба враховувати дуже багато факторів.

Наша компанія виготовляє вольєри абсолютно різних розмірів та видів, але не кожен вольєр підійде для Вашої собаки.

Ми допоможемо Вам з вибором.

З повагою, компанія Voleru.in.ua

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 [3 Votes]

 Догляд за вольєром та будкою Ви та Ваш чотирьох лапий друг стали власниками вольєру чи будки. Ваш пес задоволений та тепер має надійний притулок на всі випадки життя. Але тепер треба запам'ятати, що вольєр чи будка, як і інші помешкання, потребують дбайливого відношення, і встановив їх, Ви повинні забезпечити їм правильний режим експлуатації та догляд. І так, в цій статті я розповім як доглядати за вольєром чи будкою.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.70 [5 Votes]

Як вибрати вольєр для собаки? У Вас виникла потреба в вольєрі для Вашого улюбленця. Але з необхідністю в такій речі, виникають очевидні питання, відносно її практичності та взагалі, які ідеальні параметри вольєру потрібні. В цій статті ми спробуємо дати відповіді на деякі питання стосовно того, яким повинен бути розмір вольєру, і від чого він залежить, де він повинен стояти, і кому доручити його виготовлення, чи взагалі зробити його самостійно.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 [1 Vote]

Як вибрати будку для собаки Як досягти того, щоб собака полюбила будку, та вона стала надійним домом для неї в непогоду і прослужила їй довго. В цій статті ми постараємося відповісти на це питання. І так, найперше, про що потрібно потурбуватися, вирішивши поставити будку – це місце, де буде стояти будка. Поставивши будку далеко від входу в дім, Ви ризикуєте, що собака навіть в сильні морози не зайде в неї і буде лежати на порозі дому.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 [2 Votes]

 Вольєр чи будка для собаки Ви стали щасливим власником вірного та безкорисного друга людини – собаки.Але з появою нового члена родини з’являється і відповідальність за нього. Перед Вами стоїть багато важливих питань з приводу догляду та утримання собаки. Одне з таких питань, це місце, де буде відпочивати собака, та відчувати себе господарем . Але чи достатньо для Вашого улюбленця тільки будки, чи варто було б купити вольєр та чи можна тримати собаку в домі?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 [3 Votes]

собака живе у квартиріСьогодні спробуємо дати відповідь на питання, де краще буде Вашій собаці, в домі чи на вулиці в вольєрі та будці? Велика кількість людей відноситься до собаки як до повноцінного члена родини та і не дивно. Собака дуже компанійська, дружелюбна та вірна тварина. А вольєр чи будка – це якось не по-людськи. Нам здається, що собака повністю адаптована для тісного життя з нами в нашому домі, а не в вольєрі чи будці. Але це не зовсім так, практика показує, що більшість проблем поведінки собак, за деяким виключенням, розвиваються тоді, коли собака живе в домі і тісно контактує з людьми.Контакти
Завдяки данній формі Ви можете замовити вольєр і будку для свого улюбленця.

Для зв'язку з нами, Ви можете написати лист на електронну пошту, або зателефонувати.

icon 1Україна, Волинська область, м. Луцьк.

icon 2 +38(050)588-93-23

icon 2 +38(096)535-30-03

icon 3http://voleru.in.ua/

Зворотній зв'язок

Замовлення зворотного дзінка

Залиште свій номер телефону і ми зателефонуємо в зручний для Вас час!

 

Замовлення зворотного дзінка

Ваш запит прийнятий. Очікуйте дзвінка.

Call Back
КНОПКА СВЯЗИ