1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 [3 Votes]

 Догляд за вольєром та будкою Ви та Ваш чотирьох лапий друг стали власниками вольєру чи будки. Ваш пес задоволений та тепер має надійний притулок на всі випадки життя. Але тепер треба запам'ятати, що вольєр чи будка, як і інші помешкання, потребують дбайливого відношення, і встановив їх, Ви повинні забезпечити їм правильний режим експлуатації та догляд. І так, в цій статті я розповім як доглядати за вольєром чи будкою.

Догляд за будкою чи вольєром можна розділити за частотою прибирання (поточний догляд) та сезонами (сезонне прибирання)

Поточний догляд

Поточний догляд поділяється на : щоденне прибирання, щомісячне, та щорічне.

Щоденне прибирання

Вольєри та територія біля них та будки повинні підмітатися щоденно. Віник або щітка повинні бути жорсткими. Краще це робити ввечері або вранці. Екскременти потрібно прибирати подалі від вольєра та будки в спеціальну яму чи ящик. Зверніть увагу на погризені кіски. Вони не повинні валятися після годування собаки, так як їхні гострі частини можуть поранити собаку та являються небезпечними.

Щомісячний догляд

Вольєр для собак своїми руками Проводити вологе прибирання вольєра та будки рекомендується не менше одного разу в місяць. Мити підлогу в вольєрі потрібно жорсткою щіткою, та протерти підлогу, стіни та решітки вологою ганчіркою. Бажано при цьому в воду додавати трохи дезінфікуючої рідини (наприклад, 50 мл «Доместос» на 5л води). В літній час прибирання потрібно проводити частіше.

Прибирання в будці бажано проводити один-два рази на місяць. При цьому всі підстилки потрібно змінювати. В якості підстилки краще брати солому, а ще краще – полинь трава. Вона додатково захищає від шкідників.

Всі килимки та багаторазові підстилки раз в місяць потрібно ретельно вичистити, вимити та висушити.

Раз в місяць, влітку два рази, а взимку раз в квартал, після вологого прибирання потрібно робити планову дезінфекцію вольєру 3-% розчином креоліну, лізолу або формаліну. В необхідних випадках, за вказівкою ветеринара, можуть проводитись позачергові дезінфекції.

Увага! До повного висихання приміщення після дезінфекції, собак до нього не допускати!

Щорічний догляд

Раз на рік, починаючи з другого року експлуатації, провіряйте стан дерев’яних елементів. Особливу увагу треба звернути на підлогу, так як саме підлога експлуатується більше всього, також в агресивному середовищі (вода, бруд, та кігті). Хочу відмітити, що підлога з хвойних порід дерева, товщиною 40 мм, служить приблизно 7-8 рокув.

Щорічно, зазвичай влітку, рекомендують проводити фарбування металевих та дерев’яних частин вольєру.

При фарбуванні дерев’яних елементів вольєру та будки, використовуйте фарби тільки на водній або акриловій основі, які безпечні для тварин! Для фарбування металевих елементів вольєру необхідно звернути увагу на молоткову фарбу (англ. Hammerite, Хамрайт), так як вона одна з найбільш стійких фарб до ударів та атмосферних впливів. А найприємніше - в багатьох випадках її можна наносити навіть на іржу, без будь-якої попередньої обробки. До того ж вона чудово приховує будь-які дефекти попереднього фарбування.

Щорічно треба проводити змазування петель дверей та годівниці любим мастилом (літол, солідол).

Сезонний догляд

Як доглядати за вольєром собаки До сезонного догляду відносять ті роботи, які виконуються тільки в конкретний період року або при виникненні необхідності.

На протязі всього року треба не допускати утворення постійних калюж під вольєром чи будкою. Необхідно забезпечити відвід дощових, стічних вод від місця встановлення вольєра чи будки.

Також не допускається заглиблення опорних стойок вольєра або будки в ґрунт. Для опор треба застосовувати опорні плити, які мають достатню міцність, також раз на рік, восени, потрібно провіряти стан цих опор і при необхідності замінити їх.

Також восени потрібно провіряти уклін вольєру і будки рівнем. Якщо вольєр чи будка значно нахилилися, то треба прийняти міри, щоб вирівняти їх. Таке трапляється, коли вольєр чи будку встановлюють на м’яких ґрунтах. Вирівнювання проводиться з допомогою регулювання опорних ніжок і підкладанням плит.

Спочатку, після 1-2 місяців експлуатації потрібно провірити всі з’єднання, якщо потрібно, підтягнути всі болти та гаєчки. Далі це потрібно проводити два рази на рік (весною , та восени). Аналогічну операцію треба проводити з будками.

Потрібно інколи оглядати стан даху на надійність при сильних поривах вітру та протіканню в дощ.

Літом бажано не допускати того, щоб будка або вольєр обростав рослинами, оскільки це негативно впливає на стан дерева, а також може стати наслідком появи шкідників. За наявності декоративних рослин (виноград, плющ) слідкуйте за тим, щоб між вольєром та рослинами був вільний простір (25-30 см). Високу траву теж потрібно зкошувати.

Прибирання вольєру Восени потрібно вичищати вольєр, а також територію біля нього та будки від листя дерев, так як на них можуть бути шкідники.

В зимовий час не бажано накопичувати сніг на даху (більше 20 см). Допускається закриття стін вольєру снігом, але при плюсових температурах потрібно прибрати сніг з даху, та прибрати його довкола вольєра та будки.

Замовивши вольєр чи будку у нас Ви будете впевнені, що їх конструкція сконструйована так, що ремонт, або заміна дерев’яних елементів не займе багато сил та часу. В нас Ви можете замовити всі необхідні частини для ремонту вольєра та будки. При необхідності, ми можемо провести весь комплекс ремонтних робіт.

Замовити вольєр та будку Ви можете зателефонувавши, або відправити запит через форму зв’язку, і ми обов’язково з Вами зв’яжемось.

На сам кінець я нагадую, якщо Вам сподобалась ця стаття, або виникли якісь питання, Ви можете написати нам через форму зворотного зв’язку. Також нижче ви знайдете кнопки, для того щоб поділитися статтею в соц. мережах. Та обов’язково підписуйтесь на наші соц.групи. Дякуємо за увагу!)


 


Контакти
Завдяки данній формі Ви можете замовити вольєр і будку для свого улюбленця.

Для зв'язку з нами, Ви можете написати лист на електронну пошту, або зателефонувати.

icon 1Україна, Волинська область, м. Луцьк.

icon 2 +38(050)588-93-23

icon 2 +38(096)535-30-03

icon 3http://voleru.in.ua/

Зворотній зв'язок

Замовлення зворотного дзінка

Наш робочий день вже закінчився. Залиште Ваш номер телефону и ми зателефонуємо в зручний для Вас час!

 

Замовлення зворотного дзінка

Ваш запит прийнятий. Очікуйте дзвінка.

Call Back
КНОПКА СВЯЗИ