1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.70 [5 Votes]

Як вибрати вольєр для собаки? У Вас виникла потреба в вольєрі для Вашого улюбленця. Але з необхідністю в такій речі, виникають очевидні питання, відносно її практичності та взагалі, які ідеальні параметри вольєру потрібні. В цій статті ми спробуємо дати відповіді на деякі питання стосовно того, яким повинен бути розмір вольєру, і від чого він залежить, де він повинен стояти, і кому доручити його виготовлення, чи взагалі зробити його самостійно.

Ми розділили цю коротку статтю на чотири пункти. І так, почнемо ми з першого пункту, в якому буде йтися про розмір вольєру.

1. Розмір вольєру залежить від розміру Вашої собаки та часу, коли вона буде в ньому знаходитись. Мінімальні розміри вольєрів:

  • Для середніх порід (німецька вівчарка, лабрадор і т.д.) - 8кв.метров;
  • Для крупних порід - 10кв метров.

2. Місце де буде встановлений вольєр, від цього залежить його конструкція. Як правильно вибрати місце для вольєру? Треба подумати над такими речами:

Чи буде Вам зручно, так як доведеться по декілька разів на день ходити до собаки, а на вулиці може бути холоно, або буде йти дощ, чи захочеться Вам іти, якщо вольєр буде знаходитись далеко від дому?

Чи буде зручно собаці – відсутність протягів і вітру, а в жарку погоду потрібна можливість сховатися від сонця.

Якщо у Вас собака службової породи, і Ви хочете щоб вона виконувала свої функці, треба забезпечити їй максимальний догляд.

3. Конструкція вольєру – дуже складне та відповідальне питання, де не обійтися без підказки спеціаліста. Яким вимогам повинні відповідати вольєри для собак на замовлення? Головне, це безпека тварини. Тому при виготовленні вольєру він не повинен становити небезпеку для собаки: не повинні виступати гострі, колючі деталі, всі дерев’яні елементи конструкції повинні бути зафарбовані лаком та оброблені спеціальними рідинами.

Також нижня частина вольєру, площадка, майже у всіх конструкцій повинна бути піднята на 15-20 см над землею. Це робиться з допомогою спеціальних брусків, або металевих штирів, для того щоб дно вольєру не вбирало вологу та не пліснявіло.

конструкція вольєруВольєри виготовляють двох основних типів:

  • Відкритого. Конструкція - всі сторони якої загороджені тільки огорожею із стальної профільної труби або сітки – рабіци.
  • Напіввідкритого. Конструкція - одна, або декілька сторін вольєру закриті метало профілем, або дерев’яними дошками.

Дах вольєрів зазвичай роблять з дерев’яного бруса і обшивають металочерепицею, профілем, м’якою крівлею, бітумною черепицею або шифером. Бажано встановити на ній зливні жолоби.

4. Хто буде займатись виготовленням вольєру? Краще звертатися до фірм, які займаються саме виготовленням вольєрів для собак. Фірми які займаються будівництвом і не мають досвіду, збудують вольєр для власника а не для собаки.

Зараз на ринку України дуже багато самих різноманітних пропозицій вольєрів для собак. Як в них розібратися? Дуже часто телефонують з таким питанням «Скільки коштує вольєр 2 на 3метри?». Хочеться відмітити, що всі вольєри різні, виготовлені з різних матеріалів і різними спеціалістами. У всіх вольєрів є своя собівартість, а працювати задарма ніхто не буде. Тому, якщо Вам пропонують дешевий вольєр – це значить, що він зроблений з дешевих матеріалів, отже, він в кращому випадку не прослужить довго, а в гіршому – може нашкодити здоров’ю вашої собаки. При цьому візуально на фото він може виглядати так само як і хороший. Уточнюйте всі питання, із яких матеріалів виготовлений вольєр, який Вам продають:

  • З якого металу зроблений вольєр: розмір профіля, переріз труби, сітка чи прут використовується для відкритих секцій.
  • Товщина дерева: дерево товщиною 20-25 мм використовується виключно для внутрішніх робіт, і не призначене для використання на вулиці.

Доставка вольєрівТакож корисно знати:

  • Як проводиться доставка вольєру, та його встановлення.
  • Яка сума передплати? Впевнена в собі фірма не буте наполягати на великій передоплаті.

Для виготовлення вольєрів Ми використовуємо тільки якісні матеріали

Якщо Вам сподобалась ця стаття або виникли питання, ви можете залишити відгук за допомогою зворотного зв’язку нижче Також Нижче Ви знайдете кнопки, щоб поділитися в соц. мережах – обов’язково зробіть це) Також Ви можете вступити в наші соціальні групи. Приємних покупок!)


 


Контакти
Завдяки данній формі Ви можете замовити вольєр і будку для свого улюбленця.

Для зв'язку з нами, Ви можете написати лист на електронну пошту, або зателефонувати.

icon 1Україна, Волинська область, м. Луцьк.

icon 2 +38(050)588-93-23

icon 2 +38(096)535-30-03

icon 3http://voleru.in.ua/

Зворотній зв'язок

Замовлення зворотного дзінка

Наш робочий день вже закінчився. Залиште Ваш номер телефону и ми зателефонуємо в зручний для Вас час!

 

Замовлення зворотного дзінка

Ваш запит прийнятий. Очікуйте дзвінка.

Call Back
КНОПКА СВЯЗИ