1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 [2 Votes]

 Вольєр чи будка для собаки Ви стали щасливим власником вірного та безкорисного друга людини – собаки.Але з появою нового члена родини з’являється і відповідальність за нього. Перед Вами стоїть багато важливих питань з приводу догляду та утримання собаки. Одне з таких питань, це місце, де буде відпочивати собака, та відчувати себе господарем . Але чи достатньо для Вашого улюбленця тільки будки, чи варто було б купити вольєр та чи можна тримати собаку в домі?

В ції статті ми спробуємо відповісти на це питання, а саме коли потрібен вольєр для собаки?. Чітких критеріїв звичайно не існує, кожна собака може жити як в вольєрі так і без нього. Але ми переконані, що всі проблеми в поведінці собак починаються коли собака живе в домі та тісно контактує з людьми, адже собака – зграйна тварина, і при конфліктах в сім’ї вона може робити свої висновки. Для кращого розуміння, чому собака повинна жити на вулиці, а не в домі чи квартирі, пропонуємо ознайомитись зі статтею: В домі чи на вулиці.

Отже, собака повинна жити на вулиці, а не в домі. Але чи буде достатньо для неї тільки будки? Це вже питання до Вас. Хотіли б Ви, щоб у собаки була під контролем вся територія навколо дому і не тільки.

собака на прив’язіОдразу відмітимо, що утримання собаки на прив’язі навіть не обговорюється, так як це нелюдське відношення до тварини, яке дуже притуплює і міняє собаку не в хорошу сторону.

Для кращого розуміння давайте визначимось, що таке вольєр?.

Вольєр – це спеціально ізольована площадка відкритого чи закритого типу, організована для напіввільного утримання тварин на свіжому повітрі.Вольєр служить для захисту тварин від поганої погоди (дощу, снігу, вітру, високих та низьких температур, і т.д.). При цьому в вольєрі повинно бути зручно працювати людині. Конструкція вольєру полегшує прибирання в ньому, а також дозволяє проводити безпечне годування його мешканців.

собака в вольєріОтже, з усього вище вказаного стає зрозумілим, для чого потрібен вольєр:

  • Існує потреба іноді ізолювати собаку, наприклад, при відвідуванні Вашого дому гостей;
  • У Вас дуже активна собака та заважає Вам при будь яких роботах на ділянці;
  • У Вас є домашні тварини, які не ладнають з собакою;
  • Собаці потрібне місце для відпочинку в тіні, та захисту від непогоди;
  • У Вас на території є тендітні рослини або речі, які любить Ваш вірний друг;

Від себе додам, що э породи собак, які можуть бігти від дому або території для своїх потреб, наприклад линьки. Також дуже важливо з дитинства привчити собаку до того, що у неї є своє місце, щоб не спала під дверима біля входу, в квітах та прибудовах.

Замовте вольєр своєму улюбленцю, та будьте впевнені в його безпеці.

Замовити будку чи вольєр Ви можете зателефонувавши, або відправивши замовлення через форму зворотного зв’язку, та ми обов’язково з Вами зв’яжемося.

На сам кінець нагадаємо, якщо Вам сподобалась дана стаття або виникли якісь питання, Ви можете написати нам через форму зворотного зв’язку. Також в статті Ви знайдете кнопки, щоб поділитися статтею в соц мережах. Та обов’язково вступайте в наші групи в соціальних мережах. Дякуємо за увагу!


 


Контакти
Завдяки данній формі Ви можете замовити вольєр і будку для свого улюбленця.

Для зв'язку з нами, Ви можете написати лист на електронну пошту, або зателефонувати.

icon 1Україна, Волинська область, м. Луцьк.

icon 2 +38(050)588-93-23

icon 2 +38(096)535-30-03

icon 3http://voleru.in.ua/

Зворотній зв'язок

Замовлення зворотного дзінка

Наш робочий день вже закінчився. Залиште Ваш номер телефону и ми зателефонуємо в зручний для Вас час!

 

Замовлення зворотного дзінка

Ваш запит прийнятий. Очікуйте дзвінка.

Call Back
КНОПКА СВЯЗИ