1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 [1 Vote]

Як вибрати будку для собаки Як досягти того, щоб собака полюбила будку, та вона стала надійним домом для неї в непогоду і прослужила їй довго. В цій статті ми постараємося відповісти на це питання. І так, найперше, про що потрібно потурбуватися, вирішивши поставити будку – це місце, де буде стояти будка. Поставивши будку далеко від входу в дім, Ви ризикуєте, що собака навіть в сильні морози не зайде в неї і буде лежати на порозі дому.

І так, з місцем, де буде стояти будка, Ви визначились. Наступним важливим фактором буде розмір будки, саме від нього залежить комфорт Вашої собаки. Найбільша помилка в розмірах – це гігантизм. Пам’ятайте про основні функції будки, собака в холодну пору року повинна нагріти внутрішній простір будки теплом свого тіла. Якщо будка буде велика, то собаці буде важко, а іноді і неможливо це зробити. Багато людей звертаються з питанням: «Ми купили собаці будку, а вона в ній не живе. Чому?». Це якраз і пов’язано з неправильним місцем установки будки, або з її великим розміром. Розмови про те, що собака повинна розвалитись в будці як в царських палатах, не відповідає дійсності. Якщо собака себе не комфортно почуває – вона не залізе в будку, а якщо і залізла – то це значить, що їй дуже холодно і вона скрутиться в клубочок, щоб хоч якось зігрітися. Приблизні розміри будок для середніх порід – 110х75х75 см, для великих порід – 120х85х85 см.

будка для собакиМи з іронією відносимось до будок в виді млину, замку і т.д. де основна ціль такої будки, це дизайн, а не комфорт для собаки. Такі будки для декору двору і для господаря, але ніяк не для собаки. Якщо Ви замовляєте декоративну будку, потрібно потурбуватися про внутрішній простір будки, щоб собаці було зручно і не було дуже багато місця.

Коли Ви вже вирішили де буде стояти будка і яких вона буде розмірів, треба вирішити який буде дах. Чому це так важливо? Багато собак люблять лежати на будках, тому, якщо будка буде стояти під навісом, то непотрібно лишати собаку такого задоволення, та краще дах зробити плоским. Якщо ж навісу не буде, то невеликого нахиру в декілька градусів буде достатньо для стоку води. Перекривати дах такої будки краще плоским покрівельним матеріалом, наприклад, бітумною черепицею або листовим металом, яке продається зараз різних кольорів. Метал потрібно вирізати точно по розміру даху, щоб не Ви ні собака не поранились. Якщо дуже хочеться зробити дах класичним, можна, але обов’язково зробіть стелю в будці, щоб зменьшити внутрішній простір, який буде зігрівати Ваша собака.

Дах будки, незалежно від варіантів її виконання, обов’язково повинен бути знімним. В будці періодично потрібно прибирати, обробляти від паразитів, що саме головне. Також собака може захворіти і відмовитись виходити з будки. Не витягати ж її з будки за шкуру.

Вхід в будку краще робити не з довгої сторони, а з короткої – собака любить лежати в будці, поклавши голову на поріг, і спостерігати за тим, що робиться надворі. При такому розташуванні входу, тулуб собаки закритий від вітру, а якщо вхід буде збоку, то тіло буде повністю обдуватися вітром. У зв’язку з цим не рекомендується в будці робити тамбур, собака буде лягати в тамбурі, не заходячи в середину. В сильні морози на вхід потрібно повісити шматок щільного матеріалу, щоб уникнути втрати тепла. Але вішати занадто рано не потрібно, собака її порве.

дерево для будки

Дерево з якого виготовлена будка, повинно бути товщиною мінімум 35 мм. Дерево тонше (вагонка і т.д.) не призначене для використання на вулиці, та воно просто здується як паркет, на який розлили воду. Ще дуже часто, собаки гризуть будки. І якщо будка зроблена з тонкої вагонки, то від неї може нічого не залишитись. Тому всі дошки повинні прикріплюватись саморізами. По-перше, собака не зможе їх витягти, і поранитись, в по-друге, Ви зможете швидко замінити зіпсовану дошку.

утеплення будкиЩо до утеплення будки. Якщо вона зроблена з товстого дерева і не має щілин, то в багатьох випадках того достатньо. Пам’ятайте, любий утеплювач не гріє сам по собі, а тільки зберігає тепло. Якщо Ви вирішили, що будку треба утеплити, то переконайтеся в тому, що утеплювач надійно захований між стінками. Внутрішні стіни утепленої будки краще робити з листового водонепроникного матеріалу: OSB, водостійкої фанери, і т.д,. Собака буду часто заходити в будку мокра, і якщо внутрішні матеріали не водостійкі, то швидко зіпсуються, особливо підлога. У зв’язку з цим, не робіть підлогу з вагонки, якщо дерево – то тільки товсте.

Сподіваємось, Вам сподобалась ця стаття, і ми відповіли на важливі питання, які ж повинні бути будки у собак. Якщо виникли питання, пишіть нам через форму зворотного зв’язку. Також нижче Ви знайдете кнопки щоб поділитись в соц. мережах, а також підписуйтесь на наші групи в соц мережах. Дякуємо за увагу!


 


Контакти
Завдяки данній формі Ви можете замовити вольєр і будку для свого улюбленця.

Для зв'язку з нами, Ви можете написати лист на електронну пошту, або зателефонувати.

icon 1Україна, Волинська область, м. Луцьк.

icon 2 +38(050)588-93-23

icon 2 +38(096)535-30-03

icon 3http://voleru.in.ua/

Зворотній зв'язок

Замовлення зворотного дзінка

Наш робочий день вже закінчився. Залиште Ваш номер телефону и ми зателефонуємо в зручний для Вас час!

 

Замовлення зворотного дзінка

Ваш запит прийнятий. Очікуйте дзвінка.

Call Back
КНОПКА СВЯЗИ